Ponad 1,1 mld zł zaliczki na podatek CIT zapłaciło w lipcu Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo ma za sobą rekordowy miesiąc pod względem nowych umów podpisanych online. W marcu z możliwości zawarcia umowy za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Klienta PGNiG skorzystało prawie 2 700 klientów, co – w porównaniu do lutego tego roku – stanowi wzrost o ponad tysiąc procent.

Wzrost zainteresowania klientów Elektronicznym Biurem Obsługi Klienta (eBOK) wynika oczywiście z panującej epidemii koronawirusa. Już 14 marca spółka PGNiG Obrót Detaliczny ograniczyła pracę stacjonarnych biur i przeniosła sprzedaż do eBOK.

Może Cię zainteresować:

Anwim: Zbigniew Łapiński nowym szefem ESPPOL Trade

Anwim: Zbigniew Łapiński nowym szefem ESPPOL Trade

W marcu z możliwości zawarcia umowy za pośrednictwem eBOK PGNiG skorzystało prawie 2 700 klientów, co – w porównaniu do lutego – stanowi wzrost o ponad tysiąc procent. Czytaj dalej

 – Czas pokazał, że choć była to trudna decyzja, zdołaliśmy sprawnie przenieść obsługę klientów do elektronicznych kanałów komunikacji, dbając o ich bezpieczeństwo i zdrowie – mówi szef PGNiG Jerzy Kwieciński.

Z danych zgromadzonych przez gazowy koncern wynika, że za pośrednictwem eBOK spółki PGNiG Obrót Detaliczny w marcu tego roku zawarto prawie 2 700 umów, podczas gdy w lutym z tej opcji skorzystało 250 klientów. Wzrost jest więc ponad dziesięciokrotny.

Dzisiaj z usług oferowanych przez elektroniczne biura obsługi PGNiG korzysta 1,7 milionów osób. Gazowa grupa opracowała też specjalną aplikację mobilną da swoich klientów. Korzystani z niej już ponad 900 tysięcy osób.

W związku z panująca epidemię PGNiG Obrót Detaliczny uruchomiła specjalną stronę internetową: http://pgnig.pl/zostan-w-domu. Można tam znaleźć informacje na temat możliwych form komunikacji z firmą.

Podpis: gasnews.pl/PGNiG (fot.: PGNiG)