EWE obniża stawki za gaz ziemny oraz startuje z promocją skierowaną do nowych klientów.

 – Wprowadzany nową taryfę z niższymi średnio o 17 proc. cenami za gaz i 4 proc. niższymi stawkami dystrybucyjnymi. Dla naszych klientów to obniżenie rachunków za ogrzewanie gazem nawet o ponad 500 zł rocznie – mówi szef EWE energia sp. z o.o. Dariusz Brzozowski.

Niższe stawki za gaz ziemny dla klientów EWE energia będą obowiązywać od 1 czerwca 2020 r. Obniżka cen gazu, o których w przytoczonej powyżej wypowiedzi mówi prezes zarządu EWE energia, to efekt decyzji prezesa Urzędu Regulacji Energetyki z 17 kwietnia br., dotyczącej taryfy dla paliw gazowych sprzedawanych przez spółkę.

Może Cię zainteresować:

Lotos: wkrótce ruszy pierwsza stacja do tankowania LNG

Lotos: wkrótce ruszy pierwsza stacja do tankowania LNG

EWE energia obniża stawki za gaz ziemny oraz startuje z promocją skierowaną do nowych klientów. Zaoszczędzić można nawet kilkaset złotych. Czytaj dalej

Oprócz niższych stawek za gaz firma EWE energia przygotowała także specjalną promocję „Czas na wygodny gaz”. Dotyczy ona nowych klientów, którzy zdecydują się na ofertę EWE.

– Mamy także dobrą wiadomość dla tych, którzy myślą o przyłączeniu się do naszej sieci gazowej – mówi Dariusz Brzozowski. – Do połowy czerwca obowiązują promocyjne warunki przyłączenia, gdzie do zaoszczędzenia jest prawie 850 zł – dodaje prezes EWE energia.

Promocja „Czas na wygodny gaz” dotyczy klientów indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą. W czasie jej trwania oferta przyłączeniowa do sieci gazowej EWE jest tańsza o 700 zł brutto, co oznacza, że opłata po rabacie wynosi 1501,71 zł. Co więcej, klient może uzyskać także nawet do 12 miesięcy zwolnienia z opłat abonamentowych. Jest jednak warunek: aby skorzystać z promocji „Czas na wygodny gaz” należy w terminie do 14 czerwca br. podpisać z EWE umowę o przyłączeniu do sieci gazowej i sprzedaży gazu ziemnego.

Aby podpisać umowę, należy złożyć wniosek online. Wniosek oraz szczegóły promocji EWE „Czas na wygodny gaz dostępne są pod adresem: www.czasnagaz.ewe.pl.

Podpis: AM/EWE (fot.: Pixabay)